P.T.SIGNAL dystrybutor MSR-Traffic
MSR-Traffic

Systemy parkingowe MSR-TrafficSystem parkowania dla garaży zamkniętych i podziemnych hal garażowych MSR Traffic.

System parkingowy MSR-Traffic ParkGard dla hal garażowych


ParkGard® PU sensor ultradźwiękowy, PCL sterownik

Detektory typu PU wykorzystują fale ultradźwiękowe (niesłyszalne dla człowieka) do lokalizacji pojazdu w pobliżu detektora. Detektor wysyła sygnał ultradźwiękowy, który odbity od pojazdu pozwala stwierdzić, że miejsce postojowe jest zajęte przez pojazd.
Najnowsza wersja detektorów ze zintegrowaną sygnalizacją diodami LED jest innowacyjnym rozwiązaniem MSR Traffic, dzięki któremu koszty instalacji są znacznie niższe niż klasycznego rozwiązania: czujnika i sygnalizatora osobno.

Różne rozwiązania systemu parkowania w garażach.


Dostępność każdego indywidualnego miejsca parkingowego jest rejestrowana i zarządzana za pomocą czujników ultradźwiękowych. Stan zajętości przy wejściu i na poziomie jest pokazywany na wyświetlaczach LED . W ten sposób klienci mogą być kierowani bezpośrednio do następnego wolnego miejsca parkingowego. To nie tylko ułatwia wyszukiwanie i zmniejsza ruch w obiekcie, ale także oszczędza cenny czas klienta. Wykrywanie pojedynczych miejsc na parkingach wielopoziomowych może być realizowane dla obszaru, ale także dla poszczególnych poziomów. W przypadku korzystania z miejsca parkingowego czujnik ultradźwiękowy (typ Design lub Cross) wykrywa zmianę. Dane są przekazywane do kontrolera poziomu, który przekazuje dane do serwera. Ocena jest przeprowadzana w połączeniu z systemem naprowadzania na parking, automatami parkingowymi, aplikacjami lub systemem nawigacji.

Systemu parkowania w garażach schemat.


System wskazywania wolnych miejsc parkingowych ParkGard® to także jedyny na rynku system współpracujący z systemami detekcji gazów PolyGard®2 MSR Electronic.
Pełna kontrola hali garażowej od dzisiaj jest możliwa i łatwa w zaprojektowaniu.

Systemu parkowania w garażach schemat.
Wersja podstawowa (standard):
- zintegrowany detektor i sygnalizator w jednym
- wbudowana sygnalizacja LED zielona i czerwona (wolne / zajęte)
- zasilanie i sygnał przesyłane 1 przewodem
- wysokość montażu 2,30m do 3,20m nad poziomem podłoża

Wersja rozszerzona (opcja):
- wbudowana sygnalizacja LED niebieska i czerwona (wolne / zajęte) dla miejsc przewidzianych dla osób niepełnosprawnych
- wbudowana sygnalizacja LED zielona, żółta i czerwona (wolne / funkcja specjalna / zajęte)
- wejścia kablowe od spodu obudowy (dla przewodów układanych podtynkowo)

Pobierz kartę katalogową: MSR Traffic ParkGard® .

Czujnik systemu parkowania w garażach MSR-Traffic typ Design.


MSR-Traffic Design PU-02-2
Detektor wyposażony jest w sensor ultradźwiękowy oraz w 5 silnych diod LED dla każdego wyświetlanego koloru w zależności od stanu miejsca parkingowego (wolne/zajęte). Dzięki takiemu rozwiązaniu sensor jest jednocześnie urządzeniem detekcyjnym jak i wskaźnikiem wolnego miejsca co znacznie obniża koszty instalacji. Komunikacja ze sterownikiem odbywa się za pomocą standardu RS485.

Czujnik systemu parkowania w garażach MSR-Traffic typ Cross.


MSR-Traffic Cross PU-02-4
Kątowy czujnik systemu parkingowego dla garaży MSR-Traffic umieszczany nad krawędzią wjazdu na miejsce postojowe. Sygnalizacja statusu miejsca za pomocą 5 silnych diod LED. Dokładność wykrywania 99%. Komunikacja cyfrowa RS-485. Wysoki stopień ochrony. Detektor określa status niezależnie co powoduje, że nawet w przypadku awarii danych do jednostki centralnej będzie wskazywał status zajętości. Łatwa instalacja i podłączenie. Mozliwe są opcje sensora dla miejsc przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych z kolorami niebieski/czerwony (odpowiednio wolne/zajęte). Sensor jest częścią systemu ParkGard® umożliwającego monitorowanie oraz wskazywanie wolnych miejsc parkingowych w garażach wielostanowiskowych. Typowe zastosowania to parkingi centrów handlowych, obiektów użyteczności publicznej lub biurowców.

Sterownik sekcji systemu parkowania w garażach MSR-Traffic typ PCL.


MSR-Traffic sterownik sekcji PCL
Sterownik sekcji systemu parkowania dla garaży MSR-Traffic obsługujący od 1 do 6 stref z czego każda strefa może mieć max. 32 sensory Design lub Cross. Montowany w obudowie naściennej. Komunikacja cyfrowa RS-485.Sterownik PCL przeznaczony jest do kontroli stanu wolnych miejsc stref lub poziomów parkingowych. Sterownik może monitorować od 1 do 6 stref po 32 sensory ultradźwiękowe typu PU każda. Sterownik przekazuje informacje do głównego komputera systemu ParkGard® oraz kontroluje lokalne urządzenia wykonawcze np. wyświetlacze, wyświetlacze kierunkowe lub liczniki. Komunikacja odbywa się za pomocą standardu RS485. Sterownik na bieżąco monitoruje sensory ultradźwiękowe i ich status (wolne/zajęte). W obudowie naściennej sterownika może znajdować się od 1 do 6 modułów odpowiedzialnych za poszczególne strefy. Sterownik jest częścią systemu ParkGard® umożliwającego monitorowanie oraz wskazywanie wolnych miejsc parkingowych w garażach wielostanowiskowych.

MSR-Traffic wyświetlacze matrycowe LED dla systemów parkingowych.


MSR-Traffic dynamiczne wyświetlacze matrycowe LED
Wyświetlacza systemu ParkGard® są urządzeniami wykonawczymi umożliwiającymi sygnalizację ilości dostępnych miejsc parkingowych na całym parkingu, na piętrze, w strefie lub w alejce. Wyświetlacz jest częścią systemu ParkGard® umożliwającego monitorowanie oraz wskazywanie wolnych miejsc parkingowych w garażach wielostanowiskowych. Istnieje mozliwość wykonania innych niż standardowe wyświetlaczy wg życzenia klienta lub zapotrzebowania obiektu.

Centrum sterowania ParkGard

MSR-Traffic ParkGard Control Center umożliwia kontrolę, wizualizację i ocenę wszystkich zdarzeń parkingowych w czasie rzeczywistym.