P.T.SIGNAL dystrybutor MSR-Traffic
MSR-Traffic

Systemy parkingowe MSR-TrafficSystem wskazywania wolnych miejsc na parkingu zewnętrznym MSR Traffic

System parkingowy MSR-Traffic ParkGard dla parkingów zewnętrznych


ParkGard® U-Spot sensor magnetyczny, U-Box kontroler główny, U-Flag kontroler pośredni

Detektory typu U-Spot wykorzystują pole magnetyczne do lokalizacji pojazdu w pobliżu detektora. Metalowa konstrukcja pojazdu pozwala stwierdzić, że miejsce postojowe jest zajęte przez pojazd. Komunikacja radiowa i ekstremalnie prosta instalacja sensorów powoduje, że koszty instalacji ograniczone są do minimum.

Montaż bezprzewodowego czujnika systemu zajętości miejsc na parkingu zewnętrznym.

System ParkGard® może składać się z systemu zewnętrznego współpracującego z garażowym systemem parkingowym co czyni go doskonałym narzędziem dla rozbudowanych obiektów posiadających oba rodzaje parkingów. Typowymi aplikacjami są duże galerie handlowe, lotniska lub obiekty biurowe. Pełna kontrola miejsc postojowych wraz z integracją systemów detekcji gazów PolyGard®2 MSR Electronic jest możliwa i łatwa w zaprojektowaniu.

Systemu zajętości miejsc parking zewnętrzny schemat.


Przykładowe podświetlane totemy wskazujące stan zajętości miejsc w alejkach parkingu zewnętrznego. Przykładowe podświetlane totemy wskazujące stan zajętości miejsc
w alejkach parkingu zewnętrznego.


Pobierz kartę katalogową: MSR Traffic ParkGard® .


Czujnik systemu zajętości zewnętrznych miejsc parkingowych.


MSR-Traffic U-Spot PMW-08-1
U-Spot to bezprzewodowy zasilany bateryjnie magnetyczny sensor parkingowy o najdłuższym czasie życia baterii i największej niezawodności dostępny na rynku. Wykrywa zajęcie miejsca parkingowego przez pojazd oraz czas zajęcia miejsca dzięki różnicy pomiędzy przyjazdem i odjazdem pojazdu. Dane z czujnika są przesyłane na platformę przez kontrolery gdzie zbierane są informacje z całej sieci, a skomplikowany algorytm w oparciu o nie określa czy pojazd zajął czy opuścił miejsce. Centralizacja decyzji w platformie pozwala na lepsze zarządzanie sytuacją na parkingu oraz precyzyjniejsze wykorzystanie tych samych sensorów. U-Spot nieustannie się uczy i dostosowuje do otoczenia np. do zmian nawierzchni czy urządzeń parkingowych lub ulicznych. Dzięki temu może być także montowany przy krawężniku bez usuwania pojazdów i zakłócania ruchu drogowego. Sensor jest częścią systemu ParkGard® umożliwającego monitorowanie zewnętrznych miejsc parkingowych na parkingach lub ulicach.

Kontroler zajętości zewnętrznych miejsc parkingowych.


MSR-Traffic U-Box
U-Box to master kontroler sieci sensorów magnetycznych U-Spot i kontrolerów pośrednich (slave) U-Flag, który przekazuje dane z sensorów do oprogramowania ParkGard® za pomocą Wi-Fi, GSM/GPRS lub Ethernet. UBox jest stale zasilany z sieci 230VAC oraz dysponuje rezerwowym akumulatorem na wypadek zaniku zasilania.

MSR-Traffic U-Flag
U-Flag to pośredni (slave) kontroler sieci sensorów magnetycznych U-Spot, który przekazuje dane z sensorów do kontrolera głównego (master) U-Box przez sieć ParkGard® MSR-Traffic. U-Flag jest stale zasilany z sieci 230VAC oraz dysponuje rezerwowym akumulatorem na wypadek zaniku zasilania pracującym nawet do 4 dni. Dzięki temu kontroler moze byc zasilany np. jednocześnie z oświetleniem ulicznym dzieki czemu ładuje się w nocy, a w dzień korzysta z akumulatora.

Totem z wyświetlaczem zajętości miejsc parkingowych.


MSR-Traffic Totem.
Podświetlany totem (słupek) z wyświetlaczem wskazujemy ilość dostępnych miejsc w alejce. Gdy jest ciemno cały totem moze być podświetlony co ułatwia orientację wskazuje kierowcy sekcję parkingu (można podzielić kolarmi lub literami) i daje przyjemy efekt wizualny.

Centrum sterowania ParkGard

MSR-Traffic ParkGard Control Center umożliwia kontrolę, wizualizację i ocenę wszystkich zdarzeń parkingowych w czasie rzeczywistym.