1. Strona główna
  2. Systemy parkingowe
  3. Usługi i serwis
  4. Dla projektantów
  5. Dla wykonawców
  6. O firmie

P.T.SIGNAL systemy parkingowe MSR Traffic

My o nas


"Przez profesjonalizm do zaufania". Na Państwa zaufanie pracujemy już od 1993 roku. To całkiem sporo i dziękujemy Państwu za to, że od tylu lat pozwalacie naszym specjalistom dbać o tak ważne elementy jakimi są systemy bezpieczeństwa. Dodatkowo dla firmy funkcjonującej w takiej branży to czas pozwalający pewną ocenę fachowości i rzetelności.

Zaczynaliśmy skromnie by stopniowo poszerzać naszą ofertę i zasięg działania, aż do dzisiejszych rozmiarów. Jednak najważniejsze dla nas jest to aby utrzymać pasję i powołanie towarzyszące każdemu nowo-tworzącemu się przedsiębiorstwu wraz z zachowaniem skrupulatności przy realizowaniu procedur związnych z bezpieczeństwem. Z czasem i w miarę rozrastania się wiele firm traci tą pierwotną wizję. Dla nas jest ona motorem działania i ciągłego doskonalenia.

Wprowadzamy nowe technologie, usprawniamy procedury, doskonalimy nasze umiejętności i przekazujemy Wam nowości w zakresie eksploatacji i modernizacji istniejących rozwiązań. Wierzymy, że nasza wspólna przyszłość może być bezpieczna. Zadbajmy o to razem.

© 2015 Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Znaki towarowe zastrzeżone i przynależne ich właścicielom. Wykonanie strony P.T.SIGNAL.
Pełna oferta firmy P.T.SIGNAL znajduje się na stronie www.detektory.pl.
Czujniki gazów, czujniki gazu, czujniki czadu, czujniki tlenku węgla, systemy parkingowe, systemy parkowania, detektory, detektory gazów.