1. Strona główna
  2. Systemy parkingowe
  3. Usługi i serwis
  4. Dla projektantów
  5. Dla wykonawców
  6. O firmie

P.T.SIGNAL systemy parkingowe MSR Traffic

Instalacje systemów detekcji gazów i systemów parkingowych

System detekcji gazów to jedna z kluczowych instalacji odpowiadaj±cych za bezpieczeństwo obiektu i ludzi w nim przebywaj±cych. System parkingowy umożliwia łatwe, szybkie i bezpieczne poruszanie się pojazdów po hali garażowej i parkingu zewnętrznym. Prawidłowe i dokładne wykonanie jest więc bardzo ważne. Nasza oferta obejmuje m.in. wykonawstwo instalacji detekcji gazów i systemów parkingowych. Wykonujemy instalacje od fazy projektu do odbioru końcowego i póĽniejszej obsługi serwisowej.

Nasi pracownicy posiadaj± wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia prac i uruchamiania systemów detekcji gazów i systemów parkingowych. Posiadamy także wiedzę i do¶wiadczenie przy instalacjach w obiektach bed±cych w ruchu i wypełnionych ludĽmi centrach handlowych czy centrach rozrywki.

Realizujemy instalacje detekcji gazów różnych obiektów o odmiennym przeznaczeniu: mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych, użyteczno¶ci publicznej.

Zaufaj profesjonalistom.
Zespół wykonawczy P.T.SIGNAL


© 2015 Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Znaki towarowe zastrzeżone i przynależne ich wła¶cicielom. Wykonanie strony P.T.SIGNAL.
Pełna oferta firmy P.T.SIGNAL znajduje się na stronie www.detektory.pl.
Czujniki gazów, czujniki gazu, czujniki czadu, czujniki tlenku węgla, systemy parkingowe, systemy parkowania, detektory, detektory gazów.